Mikołaj 2015

DSCN8781

6 grudnia to najszczęśliwszy dzień dla wszystkich dzieci. Z niecierpliwością wyczekują go prawie przez cały rok, wszyscy uwielbiamy otrzymywać prezenty, ale radość dzieci jest tak bezgraniczna i trudna do opisania. Podobnie było i w to sobotnie popołudnie 5 grudnia. Do Magnuszewa przyjechał Mikołaj, troszkę przed czasem, ale podobno przyleciał samolotem za sprawą naszego Pana Wójta Marka Drapały.

DSCN8873

Czas w oczekiwaniu na Świętego Mikołaja, licznie zgromadzonym dzieciom z terenu całej gminy, umilał występ małych elfów – pomocników Mikołaja, którzy wierszem i piosenką wprowadzili wesoły, świąteczny nastrój.

DSCN8790

I wreszcie zjawił się ten długo oczekiwany Święty Mikołaj. Radość, zaciekawienie, a czasem i strach zagościły na twarzach najmłodszych. Biedny Mikołaj, srodze utrudzony, przy pomocy elfów rozdawał kolejne prezenty, aż do ostatniego dziecka znajdującego się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.

DSCN8949

Po raz kolejny, wspólnie z Wójtem Gminy Magnuszew, nam pracownikom Gminnej Biblioteki Publicznej – Ck w Magnuszewie udało się spełnić, co prawda skromne, marzenia najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

DSCN8974

Komentarze są wyłączone.