Iskry Niepodległej

Już w dniach 25-27 marca zawita do naszej gminy widowisko multimedialne pt. „Iskry Niepodległej”. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających przez trzy dni. Przygotujcie się na niezapomniane emocje ❤❤.
ISKRY NIEPODLEGŁEJ to nowoczesny spektakl multimedialny umieszczony w specjalnie zaprojektowanej naczepie ekspozycyjnej, która może podróżować po całej Polsce. Za pomocą nowoczesnych technologii wizualnych prezentujemy fakty i postaci tworzące niesamowitą opowieść o potencjale naszej polskiej wspólnoty.
???? CO ZOBACZYCIE?
ISKRY NIEPODLEGŁEJ to historie wybitnych Polek i Polaków, których cechą wspólną była chęć zmieniania świata i przekuwanie potencjału na działanie. Wśród nich znajdują się bohaterowie z różnych dziedzin życia tworzących naszą codzienność: techniki, medycyny, nauki, pracy społecznej, kultury, eksploracji świata i kosmosu, sportu.
Narratorem opowieści jest cyfrowa postać, która porusza się po ścianie ekspozycyjnej na specjalnie zaprojektowanym ekranie. To z nią goście udadzą się w podróż po polskich dokonaniach, poznając bliżej losy wynalazców takich jak Bekker czy Szczepanik. Dodatkowo elementy graficznie zostały wykreowane przez AI. Doświadczenie wizyty wspiera zaś aplikacja z rozszerzoną rzeczywistością, która pozwala lepiej poznać świat ISKIER NIEPODLEGŁEJ.
Zwiedzanie mobilnej wystawy jest całkowicie bezpłatne!
???? LOKALIZACJA
Targowisko „Mój Rynek”, Żołnierzy Pierwszej Armii Wojska Polskiego 77, Magnuszew
???? TERMINY WIZYTY
25 marca (poniedziałek) – godz. 10:00-18:00
26 marca (wtorek) – godz. 10:00-18:00
27 marca (środa) – godz. 10:00-16:00
Projekt ISKRY NIEPODLEGŁEJ sfinansowano z budżetu Państwa w ramach środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
plakat_Magnuszew_bs

Komentarze są wyłączone.