Warsztaty muralowe w ramach inicjatywy oddolnej „Nasza historia w naszej przestrzeni” dzień 2

nprcz-belka-nck-kolor-rgb
DSC02370
Dnia 9 sierpnia, odbył się drugi dzień warsztatów muralowych realizowanych w ramach oddolnej inicjatywy „Nasza historia w naszej przestrzeni”, która jest częścią projektu „Trzy strefy kultury: Tradycja, Literatura i Sztuka” realizowanego przez nas w ramach programu BLISKO.
DSC02326
DSC02329
DSC02333
DSC02334
Pierwszą część zajęć spędziliśmy w budynku biblioteki, a następnie udaliśmy się na miejsce gdzie ma powstać mural, tam na kartonach przylepionych do ściany powstały pierwsze szkice muralu. Każdy uczestnik mógł zaprezentować swoją wizję artystyczną tego miejsca. Ustaliliśmy też zasady pracy podczas malowania i etykietę stroju – czyli zakładamy na siebie tylko to, co nie szkoda nam zachlapać farba ????.
DSC02347
DSC02358
Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.
nprcz-logotyp-podstawowy-rgb