Dzień Kobiet

 

W dniu 6 marca 2016 r. w godzinach popołudniowych  gwarno zrobiło się wokół budynku Urzędu Gminy w Magnuszewie, a to z powodu spotkania z okazji Święta Kobiet  zorganizowanego przez Gminna Bibliotekę Publiczną- Centrum Kultury w Magnuszewie przy współudziale Pana Wójta Marka Drapały.

DSCN0959

Uczestników spotkania przywitała Pani Dyrektor Elżbieta Wachnik wraz z Panem Wójtem, który wszystkim Paniom złożył serdeczne życzenia: zdrowia, pogody ducha, samych radosnych chwil i święta przez cały rok ,nie tylko w tym dniu. Dla wszystkich pań gościnnie wystąpił zespól „Praskie  Małmazyje” z Domu Kultury  Praga Północ. Wiązanka warszawskich przebojów przeplatana aforyzmami Jana Sztaudyngera wprowadziła wszystkich uczestników spotkania w miły i świąteczny nastrój.

DSCN0958

DSCN0965

Wielką i trafioną niespodzianką dla wszystkich był tort.

DSCN0996

Przy kawie i herbacie delektując się smakowitym tortem i ciasteczkami uczestnicy spotkania wysłuchali  również piosenek wykonanych przez miejscowy zespól wokalny seniorek „Melodia”.

DSCN1004

W drugiej części swojego występu prascy artyści przenieśli nas w nastrojowe lata  20 i 30, gdzie  urocza „Zula Pogorzelska” wybrała sobie za „anioła stróża” Pana Wójta  naszej gminy. W tak miłym nastroju  wszystkie panie  zadowolone  udały się na poszukiwanie  swych „ aniołów stróżów”, mając nadzieje na spotkanie za rok.

DSCN1099

DSCN1145

DSCN1106

 

DSCN1171

 

Komentarze są wyłączone.