Warto przeczytać

Jak to się skończy. Saga. Część 6 - Barbara RybałtowskaTo  dalsze losy Kasi z sagi Barbary Rybałtowskiej  „Bez pożegnania „,”Mea Culpa” itd…

Po przeczytaniu nadal nie wiemy jak  to się skończy ,autorka obiecuje dalszą część.Książka już dostępna w naszej bibliotece.

„Paryska pokojówka”, a następnie „Paryski spadek” ma swój dalszy ciąg w trzeciej części „paryskiej trylogii”.

Druga połowa ponurych lat 70. Agnieszka, studentka ASP, dostaje upragniony paszport i wraz z koleżankami wyjeżdża do Paryża. Dziewczyny chcą zarobić dużo pieniędzy, jak najwięcej zobaczyć i dobrze się zabawić. Okazuje się, że praca pokojówki w Sheratonie nie daje takich szans. Próbują więc porzucić nudne zajęcie i zostać ulicznymi malarkami, jednak nie jest łatwo przestać być paryską pokojówką. Ich życie diametralnie się odmienia. Poznają ludzi, Paryż, jego ciemne strony. Niebawem okazuje się, że niektóre znajomości były zawierane zbyt pochopnie, a decyzje były podejmowane zbyt szybko.Dalsze losy w kolejnych tomach.

Zapraszamy do biblioteki po nowe książki Katarzyny Michalak i wielu innych polskich i obcych autorów.Dla każdego coś nowego.

Komentarze są wyłączone.