Wieczornica Patriotyczna

nprcz-logotyp-poziomy-rgb

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

Wspólnie z Zespołem Szkół i Placówek Oświatowych w Magnuszewie, który jest naszym partnerem podczas realizacji zadań w programie BLISKO będącego częścią Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 organizujemy Wieczornicę Patriotyczną. Podczas tej uroczystości wystąpią dzieci i młodzież, które od sierpnia uczestniczą w warsztatach muzycznych „Co mi w duszy gra” organizowanych w ramach „Trzech Stref Kultury: Tradycja, Literatura i Sztuka”. Uczestnicy warsztatów przygotowali pieśni patriotyczne, które po raz pierwszy zaprezentują podczas Wieczornicy. Wstęp na to wydarzenie jest wolny i bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy.

Plakat wieczornica plakat biały