Warto przeczytać

zemsta_ubiera_sie_u_prady_powrot_diabla_IMAGE1_293462_9

 

 

 

 ”Zemsta ubiera się u Prady” to nowa powieść Weisberger – książka,     na którą czekały miliony czytelniczek – to kontynuacja bestsellera Diabeł ubiera się u Prady, ukazująca dalsze losy jej bohaterek: Mirandy Priestly, szefowej „z piekła rodem”, i dwóch rywalizujących ze sobą asystentek: Andy i Emily. Minęło prawie dziesięć lat od dnia, w którym Andy Sachs zrezygnowała z pracy w prestiżowym miesięczniku mody Runway…………już w naszej bibliotece

 

 

 

alibi-na-szczescie-l-iext8320075

Polecałabym również sięgnąć po trylogię, którą rozpoczyna „Alibi na szczęście”. Napisaną przez Annę Ficner-Ogonowską Jest to niezwykle subtelna powieść, napisana pięknym językiem,Postacią centralną książki jest Hania – nauczycielka języka polskiego w warszawskim liceum. Kobieta trzydziestoparoletnia, która skrywa w sercu głęboką tajemnicę. Tajemnica ta stopniowo się wyjaśnia w dalszych tomach ”Zgoda na szczęście”,”Krok do szczęścia „oraz „Szczęście w cichą noc”.-wszystkie w naszym księgozbiorze.

szczescie-w-cicha-noc-l-iext23372379zgoda-na-szczescie-l-iext22523540

krok-do-szczescia-p-iext10407092

zabócas

Na uwagę zasługuje również najnowsze dzieło naszej rodzimej autorki Marii Nurowskiej „Zabójca” -autorka opowiada historię dwojga ludzi, których pewnego dnia zupełnie przypadkiem połączył los. Zabójcą jest tytułowy mężczyzna, który po dwudziestu latach wrócił do Zakopanego ze Stanów – jego oczy raz mówią, że jest dobry, a raz, że zły. Wiemy na pewno, że jakiś czas przesiedział w jednym z największych więzień w USA… Wciąga!

 

Komentarze są wyłączone.