Konferencja otwierająca BLISKO

nprcz-logotyp-poziomy-rgb

W niedzielę 26 czerwca odbyła się konferencja otwierająca projekt „Trzy strefy kultury – Tradycja, Literatura i Sztuka” realizowany w ramach programu  Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 kierunek 4.1 BLISKO.

Nasza biblioteka pozyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025 na działania promujące czytelnictwo.

image006

image007Podczas spotkania z partnerami omówiliśmy kierunek naszych działań na najbliższe dwa lata, jak również mieliśmy okazję do bliższego poznania wszystkich osób zaangażowanych w projekt.

Tego dnia odbyło się również szkolenie dla kadry biblioteki oraz partnerów prowadzone przez Anitę Nogal pt. „Biblioteka jako centrum i przestrzeń lokalnego życia kulturalnego”

image008

Po części wykładowej szkolenia, przeszliśmy do pracy z personą, które było bardzo ciekawe i angażujące dla wszystkich obecnych.

image011

image012

image013

image014

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom w projekcie za tak liczne przybycie oraz świetne rozpoczęcie współpracy.