Wspomnienie Męki Pana Jezusa, przedstawianej przez Grupę Teatralną Pasja.

Kochani,
Już po raz drugi nie udało nam się poprowadzić drogi krzyżowej i wspólnie z Wami przezywać tych ważnych, choć trudnych dla chrześcijan wydarzeń z życia Naszego Zbawiciela.
Życząc wszystkim Mieszkańcom Gminy Magnuszew zdrowych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych, zapraszamy na wspomnienie Męki Pana Jezusa, przedstawianej przez Grupę Teatralną Pasja.
Zmieniali się aktorzy, dochodzili nowi, ale cel, który nam przyświecał był zawsze ten sam. Chcieliśmy dostarczyć widzom niezapomnianych przeżyć i wzruszeń a sami odbywaliśmy swoiste rekolekcje.
Wykonawcy przedstawień, wkładali w nie trud, swój cenny czas, ale przede wszystkim wkładali serce. Serdecznie przyjmowali każdą nową osobą, która dołączała do grupy. Cieszyli się pełną widownią i skupieniem na twarzach oglądających, bo to oznaczało że ich praca ma sens.
Mamy nadzieję, że ten trudny epidemiczny czas wkrótce minie, a my przystąpimy do realizacji nowych wydarzeń z jeszcze większym zapałem i zaangażowaniem niż dotychczas.
Wszystkim aktorom amatorom, oprócz świątecznych życzeń, dedykujemy przygotowaną wspomnieniową prezentację i film z pierwszego spektaklu wystawionego w 2011 r.
Wesołych Świąt
Pracownicy GBP-CK w Magnuszewie
Elżbieta Wachnik i Edyta Staluszka

Komentarze są wyłączone.