Jasełka pt. „Objawiła się miłość Boża”

W Święto Trzech Króli 6 stycznia 2019r. w Magnuszewie Amatorska Grupa Teatralna „Pasja” po raz VIII wystawiła w kościele parafialnym pw.  św. Jana Chrzciciela spektakl, przedstawiający historię narodzin Jezusa.

Świetna gra aktorska, jak też barwne stroje i elementy scenografii spotkały się z bardzo dobrym odbiorem zgromadzonej publiczności, która licznie przybyła na przedstawienie. O popularności magnuszewskiego teatru świadczy fakt, że  ma już on swoją publiczność, która czeka na kolejne spektakle  i to, że liczba aktorów  biorących udział w spektaklach z roku na rok  wzrasta. W ostatnich latach grupa powiększyła się o liczną gromadkę dzieci, którym w tym roku można było powierzyć  już dorosłe role. Jesteśmy wdzięczni aktorom amatorom, że chcą rozwijać swoją pasję i  dzielić się nią z innymi.  Jest to nieoceniony wkład w tworzenie i rozwój  kultury na  terenie gminy Magnuszew. Na kolejny spektakl w wykonaniu teatru „Pasja” zapraszamy już w kwietniu.