Dzień Babci i Dziadka

Jak co roku, w naszej bibliotece, przygotowaliśmy specjalną uroczystość aby uczcić wszystkie Babcie i Dziadków. Najpierw wnuczki i wnukowie przedstawili krótką inscenizację artystyczną, po której nastąpił koncert życzeń.

Po chwili odpoczynku oraz słodkim poczęstunku, nadszedł czas na zabawy. Najpierw dziadkowie rozpoznawali swoje wnuki po głosie, potem wnuczęta bawiły się w grę „do kogo to należy?” i musiały rozpoznać rzeczy należący do Babci lub Dziadka. Potem drużyny złożone z Babci/Dziadka oraz z wnuczki/wnuka rzucali do miski piłeczkami pingpongowymi – co okazało się zadaniem wcale nie tak prostym.

Następnie bawiliśmy się w dwóch drużynach w „Księżniczki, rycerzy i smoków”, przy której to zabawie było bardzo wiele śmiechu.

Punktem kulminacyjnym wieczoru była zabawa w  przedstawienie teatralne „Czerwony Kapturek”, które zostało odegrane przez odważnych Dziadków, Babcię i wnuczkę.

Galerię wszystkich zdjęć z tej uroczystości można obejrzeć tutaj