Jasełka Bożonarodzeniowe pt. „Narodziny Zbawiciela…”

DSCN7252

W święto Trzech Króli, 6 stycznia 2018r.,  Amatorska Grupa Teatralna Pasja, w kościele parafialnym w Magnuszewie, wystawiła kolejny spektakl Jasełkowy, zatytułowany Narodziny Zbawiciela. W tym roku, była to biblijna opowieść opowiedziana wierszem.

DSCN7182

Mimo niewielu prób, przedstawienie udało się i podobało bardzo licznie zgromadzonej publiczności. Wielkie brawa zebrała 16 osobowa grupa pasterzy, w role których wcieliły się Bardzo nas ucieszyło tak duże zainteresowanie dzieci  uczestnictwem w tegorocznym spektaklu, które zresztą świetnie się przygotowały do odtworzenia swoich ról.

Dla stałych członków grupy teatralnej Pasja, ten fakt był ogromnym powodem do radości  a zarazem potwierdzeniem, że ich praca jest dostrzegana i doceniana  przez lokalną społeczność a zarazem bardzo wysoko oceniana, skoro inni chcą się  przyłączać.

 

DSCN7102

DSCN7207

DSCN7223

Czas poświęcony temu przedsięwzięciu nie jest czasem straconym, oprócz realizacji własnych aktorskich pasji, zyskał nową funkcję – kształcenia i wychowywania młodego pokolenia.

DSCN7073

DSCN7080

DSCN7092

Bardzo dziękujemy wszystkim aktorom amatorom oraz ich rodzinom za poświęcony czas, pomoc w przygotowaniu kostiumów i rekwizytów oraz ogromne zaangażowanie, które sprawiło, że kolejny spektakl okazał się kolejnym sukcesem.

DSCN7131

DSCN7270

Pełna galeria zdjęć

Film z wydarzenia przygotowany przez TV Nasz Powiat.

 

Komentarze są wyłączone.