Archiwum 6 października 2022

Spotkanie autorskie z Joanną Jax

Drodzy Czytelnicy!
Już 17 października zapraszamy Was na spotkanie autorskie z Joanną Jax.
Pani Joanna jest uznaną autorką powieści obyczajowych i historycznych. Zadebiutowała w 2014 roku „Dziedzictwem von Becków”, które zachwyciło zarówno recenzentów, jak i czytelników.
Od tego czasu napisała mnóstwo świetnych książek m.in: „Długa droga do domu”, „Piętno von Becków”, cykl „Zemsta i przebaczenie” (którego część akcji rozgrywa się w Magnuszewie), „Syn zakonnicy”, cykl „Zanim nadejdzie jutro”, „Milczenie aniołów” , „Białe róże z Petersburga”, cykl „Prawda zapisana w popiołach”, trylogia „Córka fałszerza”, cykl „Duchy minionych lat”, „Smak wolności”, „Wojenna miłość”.
Wszystkie książki pani Joanny Jax są dostępne do wypożyczenia w naszej bibliotece.
Jako że jesteśmy ograniczeni lokalowo na spotkanie obowiązywać będą wejściówki. Można je pobrać bezpłatnie w naszej bibliotece, można też zarezerwować wejściówkę telefonicznie (48 621 70 97), mailowo (bibmag@interia.pl) lub przez naszego messengera i odebrać ją w dniu spotkania.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025
Plakat spotkanie Joanna Jax

Spotkanie autorskie z Joanną Olech

W poniedziałek odbędzie się spotkanie autorskie z panią Joanną Olech, autorką wielu książek dla dzieci, w tym między innymi lektury szkoły podstawowej „Dynastia Miziołków”.
Na spotkanie zaprosiłyśmy dzieci z klas IV ze szkoły podstawowej w Magnuszewie oraz w Przydworzycach.
Zapraszamy również wszystkie chętne Dzieci oraz Rodziców do wzięcia udziału w spotkaniu.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025
Plakat spotkanie Joanna Olech